قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ایسوس

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ایسوس ، در جهت کسب رضایت و خشنودی کاربران و تحقق هدف احترام به حقوق مشتریان تهیه و ارائه شده است . باید به این نکته اشاره نماییم که ، مرکز سخت افزار ایران دارای زیرمجموعه های متعدد و بسیاری است . تعمیرگاه مجاز ایسوس یکی از این زیرمجموعه ها می باشد . سالیان متوالی است که تعمیرگاه مجاز ایسوس فعالیت خود را در زمینه ی  عیب یابی و ریکاوری دستگاه های مختلف تولید شده توسط کمپانی ایسوس متمرکز کرده است . از جمله این محصولات می توان تبلت و موبایل را نام برد .

 برای قرار گرفتن یک موسسه و سازمان در جایگاهی چشمگیر و مطلوب داشتن نظم امری مهم و حیاتی است . درواقع هدف اصلی از تهیه ، تدوین و ارائه ی قوانین تعمیرگاه مجاز ایسوس همین موضوع است .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ایسوس

در حقیقت همین قوانین تدوین شده دلیلی است بر اعتماد مشتریان به تعمیرگاه مجاز ایسوس . این قوانین موجبات اعتبار بخشیدن به نمایندگی ایسوس را فراهم کرده است . لازم به ذکر است ، با مطالعه ی این مطلب می توانید اطلاعات جامع و کاملی را در حوزه ی فعالیت های مرکز  سخت افزار ایران به دست آورید . امیدواریم از طریق ارائه ی این مطلب توانسته باشیم به نحو احسن به معرفی کامل شرکت بپردازیم . شکیبایی و صبر تکنسین های تعمیرگاه مجاز ایسوس حین پروسه ی تعمیر یکی ازدلایل موفقیت این مرکز می باشد .

خاطرنشان می سازیم کارشناسان فنی ما درصورت لزوم به راهنمایی کاربران در زمینه ی دستگاه تعمیر شده اقدام می نمایند .

قوانین تعمیرگاه ایسوس

شرح قوانین تعمیرگاه مجاز ایسوس

تعمیرگاه مجاز ایسوس جزء خوش سابقه ترین و مجرب ترین مراکز تعمیر در تهران می باشد . کلیه ی خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در این مرکز صورت می پذیرد . لازم به ذکر است ، کارشناسان فنی این مرکز درصورت لزوم به تعویض قطعه حتما از قطعه ی اورجینال استفاده می نمایند . درواقع مشکلی درخصوص تعمیرات نیست که در این مرکز رفع نگردد . جهت جلوگیری از آسیبب به بخش های مختلف دستگاه باید پروسه ی تعمیر با رعایت اصول ترمیم دستگاه با بهترین کیفیت بازیابی و بازسازی گردد . همانطور که مستحضر هستید تنها مراکز تعمیراتی معتبر قادر به ارائه ی خدمات مطلوب می باشند .

چنانچه کاربران بدون توجه به اعتبار مراکز تعمیراتی نسبت به دریافت خدمات اقدام نمایند موجبات خسارت به دستگاه خود را فراهم کرده اند . دلیل این امر بکارگیری تکنسین های غیرحرفه ای می باشد . تعمیرگاه مجاز ایسوس همواره این نکته را به کاربران گوشزد می نماید که با بروز هرگونه ایراد در دستگاه فورا به مرکزهای رسمی و معتبر تعمیر مراجعه نمایند .

 

 

آخرین قانون و مقررات نمایندگی ایسوس / جدیدترین مفررات ایسوس / جدیدترین قوانین ایسوس / قانون و مقررات جدید ایسوس / نمایندگی ایسوس / تعمیرات نمایندگی ایسوس / قانون و مقررات تعمیرات ایسوس /  مقالات نمایندگی ایسوس / قانون نمایندگی ایسوس / تعمیر ایسوس / قانون مقررات نمایندگی ایسوس / قانون جدید ایسوس /

نمایندگی ایسوس و واحدهای تعمیرات ایسوس

نمایندگی ایسوس ، واحدهای تعمیرات ایسوس را به صورت پارت های تعمیر تفکیک شده طراحی و راه اندازی کرده است . دلیل ایرادات پیش آمده در دستگاه می تواند یکی از این دو مورد باشد : ایرادات سخت افزاری ، ایرادات نرم افزاری . از این رو نمایندگی ایسوس در واحدهای تعمیر مجزا به ارائه ی خدمات تعمیر می پردازد . تکنسین های تعمیرگاه مجاز ایسوس با تسلط و تکیه بر مهارت ، فراست ، خبرگی و دانش روز خود و بکارگیری درجه یک ترین تجهیزات تمامی خدمات ترمیم و بازیابی را به مشتریان عزیز ارائه می نماید .

نمایندگی ایسوس علاوه بر تعمیر به وارد کردن قطعات اورجینال نیز مبادرت می ورزد . تعمیرات دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی تولید شده توسط کمپانی ایسوس نیاز به حضور کارشناسان مسلط به علم کامپیوتر و الکترونیک دارد . لازم به ذکر است ، تعمیرگاه مجاز ایسوس برای جذب کارشناسان توانمند تمامی تلاش خود را انجام داده است . در پایان باید به این مطلب اشاره نماییم که ، کادر فنی این مرکز پس از اتمام پروسه ی تعمیر به ارائه ی گارانتی می پردازند . از این رو شما عزیزان می توانید با آسودگی خاطر از خدمات نمایندگی مجاز ایسوس استفاده نمایید .

تعمیرات نمایندگی ایسوس

قوانین تعمیرات ایسوس / آخرین قانون ایسوس / محصولات نمایندگی ایسوس / نمایندگی رسمی ایسوس / قوانین تعمیرگاه مجاز ایسوس / تعمیر ایسوس / خدمات پس از فروش ایسوس / بازیابی اطلاعات تعمیرگاه ایسوس / تعمیرات سخت افزاری نمایندگی ایسوس / پشتیبانی نرم افزار asus

لینک های مفید

مقررات تعمیرگاه مجاز ایسوس

  • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز ایسوس با مشتریان  گرامی تماس گرفته ؛ وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
  • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
  • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز ایسوس تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، ایسوس سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
  • کارشناسان تعمیرگاه مجاز ایسوس پس از طی مراحل عیب یابی و انجام بررسی های لازم ، نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر را به اطلاع مشتریان گرامی می رسانند .
  • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز ایسوس، تعمیر را آغاز خواهند کرد .
  • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
  • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز تعمیرگاه مجاز ایسوس ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه  برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته به طول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز،  کارشناسان تعمیرگاه مجاز ایسوس مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند ،  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .

قابل توجه کاربران گرامی:

در سایر صفحات ما می توانید اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول را مطالعه نمایید :

محصولات

سوالات متداول

مقالات

اخبار