محصولات نمایندگی مجاز ایسوس

کمپانی ایسوس از بزرگ ‌ترین شرکت‌های تولید کننده ی رایانه و تجهیزات جنبی آن در دنیا است . مرکزاین شرکت در تایپه پایتخت تایوان قرار دارد. آسوس ‌تک برای دیگر فروشندگان قطعات رایانه‌ای چون هیولت پاکارد و آی ‌بی ‌ام نیز، خدمات تولیدی ارائه می ‌دهد . شرکت ایسوستک که معمولاً با نام اختصاری آن ایسوس یا اَسوس شناخته می‌شود، توسط چهار مهندس کامپیوتر در تایوان تأسیس شد. در حال حاضر این شرکت، به غیر از کشور مبدا محصولات خود را در سایر کشورهای۵ قاره ی جهان نیز توزیع می‌ کند. ایسوس بزرگ ‌ترین شرکت تولید کننده مادربورد در دنیاست و در یک‌ سال منتهی به ۲۶ نوامبر ۲۰۰۹، در بیش از ۲۹ درصد رایانه‌ های دنیا و بیش از هر شرکت دیگری، از مادربوردهای این شرکت استفاده شده‌است.

درآمد شرکت ایسوس در سال ۲۰۰۹ میلادی، ۲۱٫۹میلیارد دلار و سود آن حدود ۵۲۲ میلیون دلار بوده ‌است . محصولات نمایندگی مجاز ایسوس مطابق با اسلوب های نوین جهانی در نمایندگی رسمی این کمپانی ترمیم و بازیابی می گردند . کادرفنی مرکز تعمیرات ایسوس با تکیه بر دانش روز خود و بکارگیری تجهیزات مدرن تمامی خدمات مربوط به ریکاوری محصولات نمایندگی مجاز ایسوس را ارائه می دهند .

نمایندگی مجاز ایسوس

واحدهای تعمیرات ایسوس

محصولات نمایندگی مجاز ایسوس و واحدهای تعمیرات ایسوس

واحدهای تعمیرات ایسوس به صورت کارگاه های فنی تفکیک شده طراحی شده اند . کارشناسان فنی این مرکز در هر واحد به تعمیر یک دستگاه خاص مبادرت می ورزند . همین مر موجب می گردد تعمیرکاران تمامی تلاش و توجه خود را معطوف به رفع ایراد یک محصول نمایند . از این رو راندمان کار پرسنل متخصص نمایندگی رسمی ایسوس به طرز قابل توجهی افزایش می یابد . محصولات نمایندگی مجاز ایسوس توسط مجرب ترین کارشناسان فنی تایید شده از سوی مراکز نعتبر علمی ریکاوری و تعمیر می گردد .

از محصولات موفق ایسوس، رایانهٔ شخصی «ای (Eee PC) می‌ باشد که در سال ۲۰۰۷ به بازار ارائه شده و جوایز متعددی را از آن خود کرده ‌است. این نوت ‌بوک کوچک، ارزان و سبک وزن برای کاربران کم تجربه رایانه که به تمام ابزارهای یک رایانه ی کامل احتیاجی ندارند، طراحی شده است . به ‌خاطر برنامه‌ های سازگار با اینترنت در این دستگاه، به نت ‌بوک شهرت یافت. تکنسین های این مرکز ابتدا به آنالیز و عیب یابی محصولات نمایندگی مجاز ایسوس می پردازند سپس بهترین راه برای رفع ایراد را برمی گزینند .

محصولات ایسوس/ آخرین محصولات ایسوس/ جدیدترین محصولات ایسوس/ معرفی محصولات ایسوس/  آخرین مدل موبایل ایسوس/ آخرین مدل گوشی  ایسوس/ آخرین مدل تبلت ایسوس /جدیدترین موبایل  ایسوس/ جدیدترین گوشی ایسوس/ آخرین مدل موبایل ایسوس/ جدیدترین موبایل ایسوس/ آخرین مدل گوشی موبایل ایسوس/ آخرین محصول ایسوس
جدیدترین موبایل ایسوس/ محصول جدید ایسوس/ موبایل جدید ایسوس/ گوشی جدید ایسوس/ آخرین مدل تبلت ایسوس/ آخرین مدل گوشی ایسوس/ جدیدترین تبلت ایسوس/ محصولات ایسوس/ انواع گوشی های ایسوس/ انواع تبلت های ایسوس / انواع مدل های گوشی ایسوس/ انواع موبایل ایسوس/  انواع تبلت ایسوس / محصولات ASUS / نمایندگی مجاز ایسوس

انواع محصولات

به طور کلی، محصولات نمایندگی مجاز ایسوس شامل موارد زیر می باشد :

 • دستگاه‌ های اینترنت پهن ‌باند
 • تلفن همراه
 • رایانه ی جیبی
 • دیسک ‌گردان ‌های نوری
 • روتر ارتباط بی ‌سیم
 • قطعات شبکه
 • ابزار حکاکی بر روی دیسک و وب ‌بین وب ‌کم
 • مادربورد
 • مادربورد سرور
 • رایانه شخصی
 • سیستم سرور
 • لپ ‌تاپ
 • نمایشگر کریستال مایع (ال سی دی)
 • کارت ویدیو
 • کارت ویدیوی ۳ بعدی

درصورتی که شما کاربر محترم مایل به مطالعه ی بخش مقالات ، سوالات متداول و اخبار هستید می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه نمایید .

سوالات متداول

اخبار

مقالات

معرفی محصولات نمایندگی مجاز ایسوس

نمایندگی رسمی ایسوس با هدف معرفی محصولات نمایندگی مجاز ایسوس به ارائه ی این بخش مبادرت ورزیده است . در واقع ما با تهیه و تدوین این مطلب سعی داریم گامی در راه کسب خشنودی و رضایت شما عزیزان برداریم . تعمیرکاران و تکنسین های نمایندگی مجاز ایسوس از طریق ارائه ی مشخصات فنی دستگاه به بررسی ویژگی های دستگاه مورد نظر می پردازند . علاوه بر این جهت کامل شدن اطلاعات شما عزیزان به توضیح و شرح کاملی از مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه مبادرت می ورزیم .

هدفی که ما از ارائه ی این مطلب به دنبال تحقق آن هستیم این است که ، به صورت کاملا موشکافانه و جامع به تعریف دستگاه مربوطه بپردازیم . خاطرنشان می سازیم ، پس از این مرحله کادر حرفه ای و متخصص ما به اعلام نقاط قوت و ضعف هر محصول اقدام می نمایند . در واقع با ارائه ی این خدمت از سوی نمایندگی ایسوس کاربران و افرادی که تمایل و قصد خرید دارند می توانند به صورت آگاهانه و با دیدی باز دست به انتخاب بزنند . بازیابی و ترمیم  محصولات نمایندگی مجاز ایسوس توسط کارشناسان آشنا به فناوری نوین و مسلط به تعمیر تمامی دستگاه های تولید شده توسط این کمپانی انجام می گردد .

تبلت ZenPad 10 Z301ML
ایسوس ZenPad 8 Z380KNL