قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ایسوس

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ایسوس بر پایه احترام و کسب رضایت مشتریان طراحی و برنامه ریزی شده است. تعمیرگاه مجاز ایسوس به عنوان زیر مجموعه ی مرکز سخت افزار ایران، سال هاست فعالیت خود را در زمینه ی تعمیر انواع گجت های شرکت ایسوس از جمله؛ تبلت، موبایل، لپ تاپ، آلین وان، مانیتور و … آغاز کرده است. وجود قوانین برای هر تعمیرگاه موفقی ضروری است.قوانین تعمیرگاه مجاز ایسوس نیز جهت حفظ هر چه بیشتر اعتبار و اعتماد به این مرکز طراحی شده اند.

به مشتریان عزیز توصیه میکنیم، پیش از مراجعه به تعمیرگاه مجاز ایسوس متن ذیل را مطالعه فرمایند. در این متن، ضمن معرفی تعمیرگاه مجاز ایسوس و فعالیت های آن، به شرح قوانین این مرکز می پردازیم. تعمیرگاه مجاز ایسوس با به کارگیری از تکنسن های کارشناس و متخصص در خصوص تعمیرات تخصصی انواع محصولات ایسوس آماده ی ارائه ی خدمات به کاربران گرامی می باشد. رضایت مشتریان در این مرکز علت اصلی موفقیت آن است.

 کاربران بی هیچ تردید تعمیرات تخصصی ایسوس را به متخصصین تعمیرگاه مجاز ایسوس سرویس بسپارید و با خیالی آسوده، دستگاه خود را بدون هیچ مشکلی تحویل می گیرند. البته  این نکته بسیار حائز اهمیت است که تعمیرات ایسوس باید توسط متخصصینی صورت گیرد که تجربه و توانایی کامل جهت تعمیرات دستگاههای ایسوس داشته و به  تعمیرات آن تسلط کامل را داشته باشند.هرچند که کمپانی ایسوس قطعات و فن آوری که برای دستگاههای خود به کار می برد از بهترین و به روز ترین تجهیزات می باشد .

اما به مرور زمان و با استهلاک قطعات ، نمی توانیم منکر خرابی قطعات و دستگاههای ایسوس شویم و این امر بدیهی است . در صورت مواجه با نقص و اشکال در هر کدام از محصولات می توانید با خیالی آسوده دستگاههای خود را به تکنسین های مرکز سخت افزار ایران بسپارید و آن را در صحت کامل تحویل بگیرید . کاربران همواره از تعمیرات ایسوس توسط  نمایندگی ایسوس راضی بوده و همین امر موجب انگیزه ی ما برای تلاش هرچه بیشتر در جهت رضایت مشتریان است.

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ایسوس

شرح قوانین تعمیرگاه مجاز ایسوس

نمایندگی ایسوس با طراحی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ایسوس تلاش می کند در راستای رضایت مشتریان گامی بردارد . تمامی مراحل تعمیر و خدمان در نمایندگی ایسوس توسط مدیریت این مجموعه تحت کنترل و نظارت دقیق می باشد .  و کارشناسان این مجموعه با گذراندن دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور تخصص کامل را بدست آورده و در راستای اهداف این شرکت به فعالیت می پردازند . و در انتها واحد کنترل کیفیت این مرکز تمامی دستگاههای تعمیر شده را کنترل و بررسی می کنند .

تعمیرات تخصصی ایسوس با ارائه ی ضمانت در این مرکزصورت می گیرد . یکی دیگر از دلایلی که شما کاربران به راحتی می توانید دستگاههای خود را به ما بسپارید اطمینان خاطر از استفاده قطعات اورجینال و با کیفیت بالا بر روی دستگاهها می باشد .

نمایندگی ایسوس و واحدهای تعمیرات ایسوس

نمایندگی ایسوس ، به صورت تفکیک شده واحدهای تعمیرات ایسوس را طراحی کرده است . همانگونه که اطلاع دارید اگر ایراد و اشکالی در دستگاههای الکترونیکی به وجود بیاید علت آن دو مورد ذیل می باشد : ۱- ایرادات سخت ۲- افزاری و نرم افزاری . به همین دلیل مرکز تعمیرات ایسوس در واحدهای جداگانه به ارائه ی خدمات ریکاوری می پردازد . تکنسین های نمایندگی ایسوس با تسلط و تکیه بر مهارت ، فراست ، دانش و خلاقیت خود و بکارگیری درجه یک ترین تجهیزات تمامی امور تعمیرات را انجام می دهد .

ضروری است بدانید ، کارشناسان ما در صورت لزوم به تعویض قطعه از قطعه اورجینال استفاده می نمایند .کادرفنی این مرکز پس از اتمام پروسه ی تعمیر به انجام تنظیمات کلی و غبارروبی بخش های داخلی دستگاه می پردازند . به همین دلیل کاربران پس از دریافت محصول شاهد افزایش کارایی آن ، همانند روز اول می باشند .

هزینه ی تعمیر در این مرکز براساس نرخنامه مصوب اتحادیه از مشتریان اخذ می گردد . در انتها باید به ذکر این نکته بپردازیم که کارشناسان این مرکز با در نظر گرفتن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل به فعالیت می پردازند .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ایسوس

 • کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند.
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز ایسوس مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد. به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز ایسوس مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد.
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز ایسوس مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد.
 • دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان میدهند، بنابراین بروز مشکل در هنگام  تعمیر طبیعی بوده و تعمیرگاه مجاز ایسوس تعهدی در قبال آن ندارد.
 • تعمیرگاه مجاز ایسوس، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد.
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز ایسوس از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید.
 • تعمیرگاه مجاز ایسوس هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد.
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز ایسوس ۴۸ ساعت می باشد.
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز ایسوس قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود. در این قبض علاوه بر نام مشتری، آدرس و شماره ی تماس، قسمتی با عنوان اظهارت مشتری وجود دارد که به مشتریان گرامی این امکان را می دهد تا عیوب دستگاه خود را شرح دهند. قسمت بعدی که بسیار مهم می باشد بخش توضیحات است که توسط کارشناسان فنی تکمیل خواهد شد. دارنده ی این قبض صاحب دستگاه محسوب می گردد و باید در مراجعات بعدی و هنگام تحویل دستگاه آن را همراه داشته باشد.
 • پس از طی مراحل عیب یابی و انجام بررسی های لازم ، نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.
 • در صورت رضایت مشتری، کارشناسان تعمیرگاه مجاز ایسوس ، تعمیر را آغاز خواهند کرد.
 • در صورتیکه هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد.
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد. طی هر یک از مراحل تعمیر درصورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز ایسوس مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان خواهند رساند، لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد.
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه، کارشناسان تعمیر گاه مجاز ایسوس با مشتریان گرامی تماس گرفته، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد.
 • پس از  به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه، تعمیرگاه مجاز ایسوس تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگهداری خواهد کرد. پس از طی یک ماه، ایسوس سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.
 • در صورتی که دستگاه ایسوس قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز  تعمیر و یا حتی باز شده است، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز ایسوس را از این موضوع آگاه گردانید. در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد.
 • پس از تعمیر دستگاه، کارشناسان تعمیرگاه مجاز ایسوس آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند. لذا از مشتریان گرانقدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز می باشد.
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+